برند نمانور
برند نمانور

درباره نمانور

شرکت نمانور آسیا پس از سال ها تلاش مستمر در صنعت لامپ CFL و LED با تولید محصولاتی از جمله لامپ های کم مصرف در وات مختلف و در طرح های متنوع، همواره در صدد تامین نیازهای روشنایی برای کشور بوده است و همگام با عرضه محصولات روشنایی نسل سوم موسوم به LED ، همواره در تولید و ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین با برند نمانور به بازار داخلی پیش قدم بوده و هم اکنون محصولات این شرکت شامل خانواده کم مصرف، انواع لامپ LED و انواع چراغهای LED با مصارف خانگی، صنعتی و نور پردازی می باشد که با کمک تیم تحقیقاتی با بهره گیری از دانش فنی و واحد آزمایشگاهی برخوردار ازتجهیزات و ماشین آلات پیشرفته به مصرف کنندگان گرامی در سراسر کشور عرضه می گردد.

برند نمانور

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت نمانور آسیا با در اختیار داشتن کادر مجرب ، دانش فنی روز دنیا و با استفاده از تجهیزات اندازه گیری دقیق و کامل آزمایشگاهی ، علاوه بر حفظ و بهبود کیفیت محصولات این شرکت، با داشتن گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاهی ISO 17025 از اداره استاندارد ملی ایران و همچنین بعنوان آزمایشگاه همکار با اداره استانداارد استان البرز همکاری می نماید.

از جمله فعالیت های واحد فوق :

۱-برنامه ریزی و تدوین

۲- آزمون مواد اولیه و صدور تاییدیه

۳- بازرسی و کنترل نهایی محصول

۴- بازرسی و کنترل نهایی محصول

۵- تجزیه و تحلیل اطلاعات

۶- آزمون ایمنی

۷- آزمون های عملکرد

و از مهمترین افتخارات این واحد اخذ لوح « مدیریت کیفیت نمونه کشوری » در سال ۹۷-۹۶ می باشد.

 واحد تحقیق و توسعه

افزایش رقابت و انگیزه بقاء بسیاری از سازمان ها را بر آن داشته که فعالیت های خود را بر اراپه خدمات اساسی و توانمدی های محوری متمرکز کنند که این امر مستلزم سرمایه گذاری در تحقیقات و ایجاد نو آوری ها می باشد . امروز R&D تاثیر مستقیمی بر نوآوری بهره وری ، کیفیت سطح استاندارد زندگی، سهم بازار و نیز دیگر عواملی که در افزایش توان رقابتی سازمان ها موثر هستند،دارد.

اهداف بخش تحقیق و توسعه شرکت نمانور آسیا عبارت است از:

کم کردتن ضایعات

افزایش توان رقابتی

ارائه خدمات با کیفیت بالاتر

نوآوری متناسب با نیاز روز مشتریان

افزایش بهره وری و کارایی محصول و روش های تولید

واحد تضمین کیفیت در یک نگاه

شرکت نمانور آسیا به منظور ایفای نقش اساسی و مستمر در تامین نیازهای داخلی کشور در صنعت روشنایی، توانسته است ارتقای سطح تکنولوژی، دانش فنی و رضایت مشتریان را سرفصل عملکرد خود قرار داده و بیش از هر مولفه دیگری بر روی این موارد اهتمام ورزد. واحد تضمین کیفیت شرکت با تکیه بر استانداردهای ISO 9001:2015 و ISO 10002 & 10004 با دیدگاه توسعه در کمیت محصولات و همچنین ایجاد ساختار مناسب و هماهنگ جهت نظارت و کنترل مداوم تمامی عملکردها و فرآیندهای سیستمی، مشغول به فعالیت می باشد.